Podpis elektroniczny

certyfikat kwalifikowany CERTUM, który jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF
otwieranych w oprogramowaniu Adobe!

zalety podpisu kwalifikowanego:

bezpiecznie

E-podpis daje Ci możliwość bezpłatnego podpisywania i weryfikowania wszystkich dokumentów przez Internet. Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny, a Ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru.

wygodnie

Dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Usprawni kontakt z ZUSem, GIIF, GIODO, UFG, KRS, E-PUAP, US (e-deklaracje).

szybko i sprawnie

Usprawni działania w Twojej firmie: e-faktury, e-deklaracje, zawieranie umów cywilno-prawnych w formie elektronicznej, udział w aukcjach i przetargach elektronicznych, składanie pism procesowych w sądowym, wniosków o dotacje unijne (PARP)

mobilnie

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie kontrahentów, a e-podpis pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura.

od zaraz

Jesteśmy autoryzowanym partnerem! Kupisz u nas e-podpis i potwierdzisz swoją tożsamość. Doradzimy i załatwimy formalności! Odnowisz także u nas swój podpis elektroniczny. Zapraszamy na Sulejowską 10!

dla kogo?

To idealne rozwiązanie dla firm, biur księgowych a także osób fizycznych. W ofercie dostępne są również rozwiązania dedykowane dla notariuszy, komorników, pełnomocników kancelarii.